









570 ₴
Ідеальний варіант☝️Сумка-рюкзак.
Матеріал:еко.шкіра+нат.замша.
Розміри: висота по спинці 33 див.,глибина 27 див.,ширина 27 див.,дно 10 див.
Можна носити як сумку так і рюкзак,всередині підкладка,кишеньки на блискавці,спереду і ззаду відділення на блискавці.
Виробництво Україна.
Наявність необхідної забарвлення уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 100 грн.,або повна оплата.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 27 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Пудровий |
| Стан | Новий |
| Кишені | Фронтальний |