




530 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Хіт продажів
Матеріал: гладка еко шкіра( дорогий Турецький 🇹🇷матеріал).
Розміри:ширина 29,5 см,висота 23 см,дно 12см.
Опис: Всередині 3 окремих відділення,2 відділення на магнітах,1 відділення на блискавці,всередині бічні кишеньки,ремінець регулюється до 130 см.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Блакитний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |