





500 ₴
Наявність уточнюйте по телефону 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Жіноча містка сумка.
Матеріал: еко шкіра .
Розміри: ширина по дну сумки 29 см,ширина вгорі 40 см,висота 31 см,дно 11 см., висота ручок 25 см.
Всередині підкладка,два відділення,кишеня перегородка на блискавці, (спереду блискавка-обманка) ззаду відділення на блискавці.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Трапеція |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |