





520 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Шикарна,стильна сумочка.
✅Матеріал: укр еко шкіра.
✂️Розміри: ширина 32 см,висота 24 см.,дно 14 см.,ремінь регулюється до 136 см.,висота ручок-20 см.
📌Підкладка.Одне велике відділення,бокові карманчики на блискавці ,спереду два відділення на блискавці,на звороті відділення на блискавці.
Производство 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 20 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Стан | Новий |