



450 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Невелика жіноча стильна сумочка.
Матеріал:гладенька еко шкіра.
Розмір: ширина 29,5 см,висота 23 см.,дно 12 см.,ремінець 130 см.
Усередині одне відділення,на блискавці,два інші на кнопках бічні кишеньки.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |