





675 ₴
Наявність товару уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Матеріал:еко шкіра
Розміри:ширина 29,висота26 см,дно 13 см,висота ручок 15 см.,плечевий ремінь 91 см
Середнє-основне відділення на блискавці,в середині кишені,по боках відділення на кнопках.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 910 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бронза |