




670 ₴
Наявність уточнюйте телефон 0734562112. Відсилання товару по передоплаті 150 грн, або повній оплаті.
Код 4574
🆕🔥Стильна містка сумка.
✅еко.шкіра фактурна .
✂️ширина 32 см.,висота 27 см.,дно 12 см.,ремінець до 135 см.
✔️Сумочка на три відділення:
- середнє основне відділення на блискавці.
-два відкритих відділення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |