






400 ₴
Матеріал:Укр.эко шкіра.
Розмір: ширина 25 см.,висота 24 см.,дно 11 см.,ремінь 88 см.
одне відділення,бокові карманчики.
Виробництво Україна.
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 880 мм |
| Стан | Новий |