






825 ₴
Хит продаж.
нат.замша+укр.фактурная эко/кожа
Размеры: ширина 29см,высота 26см,дно 13 см,высота ручек 15 см., плечевой ремешок 91 см.
Среднее -основное отделение на молнии,внутри карманчики, по бокам отделения на кнопках.
Виробництво Україна
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,чи повної оплати.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Пудровий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 910 мм |
| Стан | Новий |