






550 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА модель
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина - 24 см, висота - 19 см, дна - 10 см + ремінець
МАТЕРІАЛ: натур.замш + шкір.зам., підкладка - тканина
СКЛАД: Три відділення, кожне з яких закривається на блискавку. Всередині є 1 відкрита кишеня і 1 кишенька на блискавці. З тильного боку кишенька на блискавці.
ВИРОБНИЦТВО: Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |