




700 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА модель
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина - 22 см, висота - 17 см, дна - 10 см + ремінець
МАТЕРІАЛ: натур.замш + шкір.зам., підкладка - тканина
СКЛАД: Три відділення, кожне з яких закривається на блискавку. Всередині є 1 відкрита кишеня і 1 кишенька на блискавці. З тильного боку кишенька на блискавці.
ВИРОБНИЦТВО: Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |