





520 ₴
Шикарна,стильна сумочка.
Поміщається формат А4.
Матеріал: еко-шкіра.
Розміри: ширина 32 см,висота 24 см.,дно 14 см.,ремінець регулюється до 136 см.,висота ручок-20 см.
Підкладка.Одне відділення,бічні кишеньки на блискавці ,з лицевої сторони два відділення на блискавці,на звороті відділення на блискавці.
Виробництво Україна.
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Стан | Новий |