








475 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка сумок по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Невелика сумочка на три відділення
Матеріал:еко шкіра фактурна
Розміри: ширина 28 см.,висота 25 см.,дно 12 см.,ремінець регулюється до 133 см.,ручки заввишки 14 см.
✅Три відділення (два відділення на магнітах,одне відділення на блискавці).
Всередині дві бічних кишені.
Виробництво 🇺🇦Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1340 мм |
| Стан | Новий |