



460 ₴
РОЗМІРИ: Ширина внизу — 29 см (ширина вгорі — 35 см), висота — 26 см, дно — 13 см + ручки та знімний довгий ремінець
МАТЕРІАЛ: шкір.зам., підкладка — щільна тканина
СКЛАД: Два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці. Зверху сумочка закривається на блискавку. Всередині є відкрита кишенька та кишенька на блискавці. З тильного боку — кишенька на блискавці.
ВИРОБУДІСТЬ: Україна
Наявність уточнюйте телефон 0734562112. Відсилання товару за передоплатою 100 грн., або повною оплатою.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина ручок | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |