




480 ₴
Наявність уточнюйте 07334562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн
Шикарна,стильна сумочка.
Поміщається формат А4.
Матеріал: еко-шкіра.
Розміри: ширина 32 см,висота 24 см.,дно 14 см.,ремінець регулюється до 136 см.,висота ручок-20 см
Підкладка.Одне велике відділення,бічні кишеньки на блискавці ,спереду два відділення на блискавці,на звороті відділення на блискавці.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1336 мм |
| Стан | Новий |