


540 ₴
Шикарна,стильна сумочка.
Поміщається формат А4.
Матеріал: еко-шкіра.
Розміри: ширина 35 см,висота 30 см.,дно 15 см.,
Підкладка.Одне відділення,бічні кишеньки на блискавці ,з лицевої сторони два відділення на блискавці,на звороті відділення на блискавці.
Виробництво Україна.
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,чи повної оплати.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 960 мм |
| Стан | Новий |