




299 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Хіт з продажів
Матеріал: еко шкіра.
Розміри ширина 18 см,висота 15 см,дно 10 см,ремінь регулюється до 135 см,
одне відділення на блискавці
фурнітура -золото.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |