






590 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
Хіт продажів
Код 4010
Фурнітура нікель
Розміри: ширина 23 см,висота 14 см,дно 7 см,плечовий ремінець ланцюжок 103 см.
Каркасний клатч на два відділення,між ними перегородка на блискавці.Закривається на магніти.
Виробництво Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |