








520 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Матеріал:Укр.еко шкіра.
Розміри: ширина 28 см.,висота 24 см.,дно 12 см.,ремінець регулюється до 134 см.,ручки висотою 13 см.
Три відділення (два відділення на магнітах,одне відділення на блискавці.
Всередині два бічних кишені.
Виробництво 🇺🇦Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір | Середній |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 150 мм |
| Стан | Новий |