





299 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Матеріал: Укр.екошкіра
Розмір: ширина 18 см,висота 15 см.,дно 10 см.,ремінець регулюється 135 см.
Одне відділення на блискавці
Виробництво Україна!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бірюзовий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |