









615 ₴
Наявність уточнюйте -0734562112.Відправка товару по повній оплаті або передоплата 150 грн.
Код 0458. Екошкіра
22 см ширина по дну. 18 см ширина вгорі. 13 см висота. 12 см дно.
Два окремих відділення на блискавці.
Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці.
У комплекті знімний тканинний ремінь максимальною довжиною 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |