




490 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн
Код 0223-2. Гліттер / Штучна шкіра . Україна 🇺🇦.
28 см ширина по дну. 24 см висота. 12 см дно. Висота ручок 13 см.
Три відділення, середнє відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. Інші два відділення на магнітах.
В комплекті знімний плечовий ремінь. Максимальна довжина ременя 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |