






430 ₴
В наявності залишилися-бордо,бронза,темна пудра,жовта,графіт.
Хіт продажів
сумочка на три відділення
Матеріал:гладка еко шкіра( дорогий Турецький 🇹🇷матеріал).
Розміри: ширина 22 див.,висота 20 см.,дно 10 см.,ремінець регулюється до 150 см.,одна ручка -заввишки 13 см.
Три відділення (два відділення на магнітах,одне відділення на блискавці.
Виробництво Україна.
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |