









670 ₴
Матеріал: екошкіра (дорогой Турецький 🇹🇷матеріал).
Розміри: ширина 29,5 см, висота 23 см,дно 12 см, ручки висота 17 см.
Опис: Усередині 3 окремих відділення, 2 відділення на магнітах,1 відділення на блискавці, усередині бічні кишеньки,ремінець регулюється до 130 см.
Виробництво Україна.
Наявність уточнюйте телефон 0734562112.
Відсилання товару за попереднього плаття 150 грн, або повного оплати.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра змії |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |