







730 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Хіт продажів.
нат.замша+укр.фактурна еко/шкіра
Розміри: ширина 29см,висота 26 см,дно 13 см,висота ручок 15 см, плечовий ремінець 91 см.
Середнє-основне відділення на блискавці,всередині кишеньки, з боків відділення на кнопках.
Виробництво Україна

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 910 мм |
| Стан | Новий |