









770 ₴
Армійський рюкзак камуфляжний. Великий військовий рюкзак 35 L.
Якісний тактичний рюкзак.
Підійде для тривалих піших прогулянок, риболовлі, полювання. Міцний і надійний.
Розмір: 49x34x16
Об'єм: ~ 35 л
Матеріал: оксфорд (водовідштовхувальний)
Вага: 0,9 кг
Характеристика:
- 2 великі відділення на блискавці;
- фронтальна кишеня на блискавці;
- додаткові кишені та відділення в головному відсіку;
- стропи Molle для кріплення підсумків;
- D-подібні кільця на лямках;
- зручні широкі плечові ремені, з регулюванням;
- бічні стяжки, регульовані товщину рюкзака;
- ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Анатомічна конструкція, Бічна стяжка, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle, Поясний ремінь |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Фронтальний, внутрішній, зовнішній |
| Глибина | 16 см |
| Призначення рюкзака | Штурмовий |
| Стан | Нове |