









800 ₴
Наличие уточняйте -0734562112.Отправка товара по полной оплате,или предоплата 150 грн.
Шопер . Формат А4.
Код 0547-1. Нат.замша/Штучна шкіра
31 см ширина. 28 см висота. 12 см дно. Максимальна довжина знімного плечового ременя 150 см.
Три окремих відділи . Середнє відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На дні сумочки є ніжки .
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 310 мм |
| Длина плечевого ремня | 1500 мм |
| Состояние | Новое |