









950 ₴
Наличие уточняйте -0734562112.Отправка товара по полной оплате,или предоплата 150 грн.
🔥Код 1112
🔥Шопер🔥Велика містка сумка.
✔️ формат А4.
✔️Нат.замша/шкір.зам
✂️ширина по дну 32 см.,ширина зверху 41см.,висота 30см.,дно 14 см.,ручки висотою 13см.
Висота плечових ручок 32см.
✔️Сумка закривається на блискавку, всередині підкладка, два відділення, по середині перегородка-кишеня на блискавці.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Четыре |
| Плечевой ремень | Нет |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 320 мм |
| Длина ручек | 320 мм |
| Состояние | Новое |