


1 600 ₴
У наявності розмір S
📣📣📣📣📣📣📣
Код 7015. Валізи . Three Birda
Розмір S 36-56-22
Матеріал :
• Поліпропілен + абс
• Міцні колеса 4шт поліуретан+резина, обертання 360*.
• Ультра легка вага.
• Бічна та верхня ручка для перенесення.(крім розмір S)
• Висувна алюмінієва ручка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 56 см |
| Ширина | 36 см |
| Глубина | 22 см |