


1 500 ₴
Код 7002. Валізи.
Розмір S 33-55-20
Матеріал :
• Поліпропілен + абс
• Міцні колеса 4шт поліуретан , обертання 360*.
• Ультра легка вага.
• Бічна та верхня ручка для перенесення.
• Висувна алюмінієва ручка
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Материал | Полипропилен |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 33 см |
| Глубина | 20 см |