






680 ₴
Наличие необходимой расцветки уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полная оплата.
Код 0232-2. . Турецька екошкіра зі зміїним принтом .
Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Большой |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Терракотовый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Четыре |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 340 мм |
| Длина ручек | 300 мм |
| Состояние | Новое |