




710 ₴
Наличие уточняйте-0734562112.Отправка товара по полной оплатеили предоплата 150 грн.
Стильний КАРКАСНИЙ клатч крос боді 🆕️
▶️ КОД: 76875
ФУРНІТУРА: нікель
РОЗМІРИ: Ширина - 24 см, висота - 16 см, дно - 8,5 см + довгий ремінець ( 118 см )
МАТЕРІАЛ: ЕКО шкіра‼
СКЛАД: Два відділи зверху закриваються клапаном на кнопку-магнит. Всередині є кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Магнит |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 230 мм |
| Длина плечевого ремня | 1030 мм |
| Состояние | Новое |