









800 ₴
Наличие уточняйте -0734562112.Отправка товара по полной оплате,или предоплата 150 грн.
Код 3068
🆕🔥Хіт продажів.
✔️Нат.замш/шкір.зам
✂️ширина 29см, висота 26см, дно 13 см, висота ручок 15 см.,
✔️Плечовий ремінець 91 см.
✔️Среднее -основне відділення на блискавці, всередині кишені, з боків відділення на магнітах.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 290 мм |
| Длина ручек | 150 мм |
| Длина плечевого ремня | 910 мм |
| Состояние | Новое |