




850 ₴
Наличие уточняйте -0734562112.Отправка товара по полной оплате,или предоплата 150 грн.
Код 0232-6. Нат.замша / Екошкіра структурна.
Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків всередину. Над основною блискавкою кнопка. На зворотному боці кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Четыре |
| Плечевой ремень | Нет |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 330 мм |
| Длина ручек | 300 мм |
| Состояние | Новое |