





470 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 5129. Стьобана плащіка.
Сумка планшет. Формат А4.
30х35х9 см.
Одне відділення на блискавці. Усередині кишеня на блискавці.
Висота ручок 22 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Высота | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Длина ручек | 240 мм |
| Состояние | Новое |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип сумки | Шопер |
| Отделения | 1 основное |
| Ручки | Две |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Количество отделений | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для женщин |
| Тип | Сумка для покупок |