







650 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
КОД 0480. Екошкіра
28 см ширина по дну. 22 см висота. 11 см дно.
Одне відділення на блискавці поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці.
В комплектні знімний плечовий ремінь максимальною довжиною 125 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 280 мм |
| Длина плечевого ремня | 1250 мм |
| Состояние | Новое |