







1 900 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
ШОПЕРИ З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ💗💗💗💗💗💗💗тепер в двох матеріалах : флотар та гладка шкіра
Код 0232-4. Натуральна шкіра.
Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 28 см.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків всередину. Над основною блискавкою кнопка. На зворотному боці кишеня на блискавці.
📣Сумочка відшита повністю 💯 з натуральної шкіри: сама сумочка відшита зі структурної шкіри(флота),а ручки і дно з гладкої шкіри 📣
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Четыре |
| Плечевой ремень | Нет |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 340 мм |
| Длина ручек | 300 мм |
| Состояние | Новое |