









730 ₴
Яскравий рожевий рюкзак Kanken Classic 16 L з райдужними ручками. Портфель канкен
Цей рожевий міський рюкзак із райдужними ручками – яскравий аксесуар, який додасть барв у ваше повсякденне життя. Поєднання пудрового основного кольору та райдужних ручок надає йому стильного й оригінального вигляду. Крім свого помітного зовнішнього вигляду, цей міський рюкзак також є зручним і функціональним. Він має вдосталь місця для зберігання ваших речей.
Розмір: 38х27х13 см
Матеріал: водовідштовхувальний текстиль, Vinylon F 100%
Цвет: яскравий рожевий із райдужними ручками
Об'єм: 16л
Характеристика рюкзака:
- зовнішня кишеня на блискавці;
- головне відділення закривається на блискавку;
- внутрішня кишеня під спинкою;
- дві бічні кишені;
- знімна спинка-сидіння;
- світловідбивний логотип;
- фурнітура з оригінальним логотипом;
- зручні лямки, регульовані за довжиною;
- ручки для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fjallraven |
| Вага | 350 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Водонепроникний кишеню |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |