









730 ₴
Пудровий, рожевий рюкзак Kanken Classic 16 L з райдужними ручками. Портфель канкен Цей пудровий міський рюкзак з райдужними ручками - яскравий аксесуар, який додасть фарб у ваше повсякденне життя. Поєднання ніжно рожевого основного кольору і веселкових ручок надає йому стильний і оригінальний вигляд. Крім свого помітного зовнішнього вигляду, цей міський рюкзак також є зручним і функціональним. Він має достатньо місця для зберігання ваших речей. Розмір: 38х27х13 см Матеріал: водовідштовхувальний текстиль, Vinylon F 100% Колір: Пудровий з райдужними ручками Об'єм: 16л Характеристика рюкзака: - зовнішня кишеня на блискавці; - головне відділення закривається на блискавку; - внутрішня кишеня під спинкою; - дві бічні кишені; - знімна спинка-сидушка; - світловідбиваючий логотип; - фурнітура з оригінальним логотипом; - зручні лямки, регульовані за довжиною; - ручки для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fjallraven |
| Вага | 350 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Водонепроникний кишеню |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 28 см |