





720 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по полной оплате,или по предоплате 150 грн.
Код 0446. Екошкіра.
30 см ширина. 24 см висота. 10 см дно.
Одне відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня.
В комплекті знімний плечовий ремінь максимальною довжиною
120 см.
Сумочка каркасна. Добре тримає форму.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Пудровый |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина плечевого ремня | 1200 мм |
| Состояние | Новое |