









549 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fjallraven |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Водонепроникний кишеню, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |