








630 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 0334-3. Штучна шкіра.
Україна 🇺🇦
26 см ширина по дну. 22 см ширина вгорі. 20 см висота.10 см дно.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ременя 115 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Полукруглая |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 260 мм |
| Длина плечевого ремня | 1150 мм |
| Состояние | Новое |