




730 ₴
Наличие необходимой расцветки уточняйте по телефону 0734562112.Отправка товара по полной оплате,или по предоплате 150 грн.
В наявності 🆕
Сумка -шопер🔥
Код 4708
Екошкіра
41 см ширина по швах
40 см висота
14 см глибина
Висота ручок 29 см
Одне відділення на блискавці, розділене відділенням на блискавці. Всередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На звортному боці кишеня на блискавці.
В комплекті довгий регульований ремінь.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Светло бежевый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Длина ручек | 290 мм |
| Состояние | Новое |