



590 ₴
Наличие уточняйте-0734562112.Отправка товара по полной оплатеили предоплата 150 грн.
Код 4533
🔥Клатч з ланцюгом.
✔️Фурнітура:золото.
✅еко.шкіра.
✂️23см*14см*7см.
✔️Ланцюг: довжина 104см.
✔️Каркасний клатч,закривається на два магніти,всередині -два відділення,перегородка-кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Магнит |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 230 мм |
| Длина плечевого ремня | 1040 мм |
| Состояние | Новое |