








585 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній орлаті,або передоплата 150 грн.
Код 1038. Штучна шкіра. Україна 🇺🇦.
22 * 17 * 10 см
Три відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ремінця 130 см.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |