









620 ₴
Чорна жіноча сумка для покупок шоппер Kanken Bag, канкен. 8 L Компактна і водночас досить містка сумка-шопер. Відмінний варіант для повсякденних прогулянок, походу в магазин. Розмір: 30х27х12 см Матеріал: водовідштовхувальний текстиль, Vinylon F 100% Колір: чорний Об'єм: 8 л Характеристика сумки: - зовнішня кишеня на блискавці; - головне відділення закривається на блискавку; - 2 внутрішні кишені; - дві бічні кишені; - знімна спинка-сидушка; - світловідбиваючий логотип; - фурнітура з оригінальним логотипом; - ручки для перенесення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fjallraven |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Кишені | внутрішній, зовнішній, Бічні, Фронтальний |
| Глибина | 12 см |
| Тип | Сумка для покупок |
| Вага | 300 г |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення, Регулювання розміру, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню |
| Візерунки і принти | Fjallraven Kanken |
| Тип тканини | Нейлон |
| Ергономічні ручки | Да |