









790 ₴
Чорний міський рюкзак Kanken Classic Dark зі шкіряними ручками, канкен класик. 16 L Стильний рюкзак, сумка Fjallraven Kanken Classic - чудовий варіант для повсякденних прогулянок, навчання, подорожей. Особливо популярні цього сезону.
Розмір: 38х27х13 см
Матеріал: водовідштовхувальний текстиль, Vinylon F 100% Колір: чорний
Ручки, логотип: еко-шкіра
Об'єм: 16л
Виробник: Китай
Характеристика рюкзака:
- зовнішня кишеня на блискавці;
- головне відділення закривається на блискавку;
- внутрішня кишеня під спинкою;
- дві бічні кишені;
- Знімна спинка-сидушка;
- фурнітура з оригінальним логотипом;
- зручні лямки, що регулюються по довжині;
- Ручки для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fjallraven |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Водонепроникний кишеню |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Fjallraven Kanken |