









740 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 0232-3. Турецька зерниста екошкіра.
Сумочки в чорному і чорному з червоним краєм є зі срібною та золотою фурнітурою📣
Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків всередину. Над основною блискавкою кнопка. На зворотному боці кишеня на блискавці
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Нет |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 340 мм |
| Длина ручек | 300 мм |
| Состояние | Новое |