




640 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 4681
Екошкіра
31 см ширина по дну.
40 см ширина по швах.
28 см висота.
13 см глибина.
Висота ручок 27 см.
В комплекті довгий ремінь.
Два відділення на блискавці. В кредитні кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Ручки | Одна |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Плечевой ремень | Нет |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке |
| Длина | 310 мм |
| Подкладка | Да |
| Высота | 280 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Форма | Прямоугольная |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Длина ручек | 270 мм |