



750 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,або повна оплата.
Код 76875
Гарна, стильна модель на 2 відділи, виконана з ЕКО шкіри
РОЗМІРИ: Ширина по низу - 23 см, висота - 14 см, дно - 7 см + ремінець-ланцюжок 103 см
МАТЕРІАЛ: ЕКО шкіра., підкладка - щільна тканина
СКЛАД: два відділення, між ними кишеня перегородка на блискавці.Закривається сумка на магніти.
Виробництво Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1030 мм |
| Стан | Новий |